بررسی  عسل بهار نارنج ارگانیک مدا:

عسل بهار نارنج ارگانیک مدا عسلی تک گله یا اصطلاحا تک گیاه  است که از شهد شکوفه های بهار نارنج تهیه می شود البته این بدین معنی نیست که زنبور تنها بر روی همین گیاه بنشیند بلکه در انواع عسل طبیعی تک گله درصد بالایی از شهد تولید شده  از یک گیاه خاص تامین میگردد و به میزان کمتری با دیگر شهد گیاهان ترکیب شده است.

درخت بهار نارنج درختی سرسبز و دارای عطری فوق العاده بوده و  به همین سبب استفاده گسترده ای در صنایع غذایی دارد. بهار نارنج در باغات مرکبات شمال و جنوب کشور و به خصوص شهرهای بابل و شیراز یافت می شود.

عسل بهار نارنج یکی از مقوی ترین و خوش عطر ترین عسل هاست . دارای رنگ زرد متمایل به قهوه ای روشن و طعمی شیرین بوده و دارای ارزش غذایی بسیار بالایی است.

عسل بهار نارنج ارگانیک مدا در مجموعه ارگانیک بار محصولی از شرکت مدا در دو بسته بندی ۵۰۰ و ۱۰۰۰ گرمی  بوده و دردسته بندی محصولات سودمند و ارگانیک قراردارد.

خواص محصول عسل بهارنارنج:

محصولات موجود در مجموعه ارگانیک بار با بررسی کارشناسان متبحر انتخاب شده اند تا ضمن حفظ سلامت مشتریان در زمینه ارائه محصولاتی با خواص درمانی برجسته و ارائه محصولات سودمند و ارگانیک گام برداریم .

عسل بهارنارنج همه خواص کلی که برای انواع عسل طبیعی بیان می شوند را داراست و علاوه بر آن در برخی موارد تاثیرات شگرف و به سزایی دارد.